Instalacje elektryczne

Od projektu, przez rozdzielnicę aż po ostatni czujnik i przycisk! Kompleksowa obsługa i realizacja instalacji elektrycznych.
Zobacz więcej

Smart home

Twój dom, Twoje zasady! Zobacz jak technologia może ułatwić Twoje życie. Instalujemy i wyjaśniamy skomplikowane systemy w prosty sposób.
Zobacz więcej

Prace specjalne

Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami i firmami z innych branż. Wspólnie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!
Zobacz więcej

Zamów bezpłatną wycenę tutaj:

Wycena

Poznaj naszych partnerów

Posiadamy grono zaufanych partnerów w całej banży budowlanej. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w poniższych obszarach, skontaktuj się z nami!

Kierownik budowy

Kierownik budowy jest nieodłącznym elementem procesu budowlanego, gdzie pełni kluczową rolę w nadzorze projektów budowlanych. Zadaniem kierownika jest dbanie o wysoką jakość wykonania oraz bezpieczeństwo na placu budowy.

Menadżer projektów

Menedżer odpowiada ze skuteczne realizacje złożonych projektów. Jako profesjonalista w tej dziedzinie, jest odpowiedzialny za planowanie, koordynację i kontrolę różnorodnych projektów, od ich początkowego etapu aż do zakończenia. Zadaniem menadżera jest zarządzanie harmonogramem, budżetem oraz utrzymywanie efektywnej komunikacji między zespołami.

Architekt

Zakres pracy architekta obejmuje projektowanie budynków i przestrzeni, komunikację z klientem, analizę terenu, współpracę z innymi specjalistami oraz nadzór nad całym procesem projektowym, od koncepcji po realizację, w celu stworzenia harmonijnych i funkcjonalnych środowisk.

Projektant wnętrz

Zakres pracy projektanta wnętrz obejmuje projektowanie i aranżację przestrzeni wewnątrz budynków, uwzględniając funkcjonalność, estetykę, ergonomię oraz preferencje klienta.

Generalny wykonawca

Zakres pracy obejmuje zarządzanie i nadzór nad całością procesu budowlanego, włączając w to koordynację prac podwykonawców, kontrolę jakości wykonania, zapewnienie przestrzegania terminów, komunikację z klientem i innymi zainteresowanymi stronami oraz zapewnienie zgodności z przepisami budowlanymi i standardami branżowymi.

Stolarka okienna i drzwiowa wraz z roletami i żaluzjami

Firma zajmująca się stolarką okienną pomoże dobrać, kupić i zamontować stolarkę okienną, drzwiową, rolety czy żaluzje.
Lorem ipsum CTA kontakt
+48 783 470 480

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Dom powinien kojarzyć się z komfortem. Stworzymy dla Ciebie przestrzeń, gdzie wygoda, ciepło domowego ogniska i technologia łączą się ze sobą - skutecznie ułatwiając życie wszystkim domownikom. W końcu dlatego sami korzystamy z tych rozwiązań w swoich własnych domach i biurach.
Bartłomiej Dziewulski
właściciel
Kontakt
envelopephone-handsetmenucross-circle